google-site-verification=2kJ4Qs-yWrkfV_wpesOY0Yn34W6GdYO2MGUFTLq9-Fg
top of page

O NAS - DOWIEDZ SIĘ KIM JESTEŚMY

O nas

Zespół MS Tomaszewscy - od lewej: Sławomir, Marta i Paweł

W branży ubezpieczeniowej jestem od 30 lat. To kawał życia, wiele doświadczeń - tych dobrych jak i złych. 3 dekady działalności przyniosły masę radości, sukcesu, ale też stresu i zmęczenia. Jednak, los był na tyle przychylny, że zawsze na końcu każej historii znajdował się element satysfakcji – ZADOWOLONY KLIENT. 

Jesteśmy firmą rodzinną, która za priorytet stawia sobie profesjonalizm. Ta praca wymaga doskonałego zorganizowania czasu i przestrzeni, opanowania i skrupulatności. Co równie ważne, należy słuchać ludzi, starając się ich zrozumieć, by jak najlepiej sprostać ich potrzebom..

Praca agenta ubezpieczeniowego i jednocześnie osoby, która zajmuje się formalnościami celno- skarbowymi i reprezentuje klientów w urzędach nie jest możliwa bez wsparcia innych osób. Znajomość wszelkich procedur, studiowanie przepisów prawnych, warunków ubezpieczeniowych, cyfryzacja życia i stale powiększająca się ilość klientów sprawiły, że grono pracowników naszej firmy również musiało się powiększyć. Tym sposobem, każdy z nas nastawiony jest na samorozwój i możliwość bycia ekspertem w wąskiej dziedzinie. A wszyscy razem stanowimy całość. To właśnie pozwala nam na kompleksową i jednocześnie fachową obsługę Klienta.

Wszystkie te lata to ogrom czasu, niebywały bagaż doświadczeń, ciężkich wyborów, porażek, ślepych uliczek, z których zawsze udało się odnaleźć wyjście. To też czas owocnej współpracy z wieloma kontrahentami. Małych i dużych sukcesów. Dziś, u mojego boku są zaufane osoby, którym mogę z pełnym spokojem powierzyć obowiązki. Ci młodzi ludzie, pomimo młodego wieku mają spore doświadczenie, a powierzone zadania i sprawy wszystkich Klientów traktują zawsze i bez wyjątku bardzo poważnie. Są jednak pełni entuzjazmu i nie spoczną, dopóki nie będą przekonani, że dane zlecenie zostało dopięte na ostatni guzik. 

Każde nowe obowiązki są dla nas wyzwaniem. A każdy Klient nobilitacją. Z pomocą odrobiny empatii i dobrej woli, z każdym człowiekiem można nawiązać nić porozumienia. Czasem to wymaga więcej cierpliwości, spokoju i zaangażowania. Jednak to drugi człowiek jest kluczem do sukcesu. 

Sławomir Tomaszewski

Marta Tomaszewska - Agencja ubezpieczeniowa MS TOMASZEWSCY
Sławomir Tomaszewski - Agencja ubezpieczeniowa MS TOMASZEWSC
Paweł Tomaszewski - Agencja ubezpieczeniowa MS TOMASZEWSCY
bottom of page